Handbook of Indo-Pacific Studies – książka pod redakcją dr Barbary Kratiuk i dr Aleksandry Jaskólskiej

prof. Beret Bråten na WNPiSM UW
27 lutego, 2023
Seria wykładów on-line dot. tematyki Open Science – wykładowcy z uniwersytetów członkowskich Sojuszu 4EU+
28 lutego, 2023

plen

Nakładem prestiżowego wydawnictwa Routledge ukazała się książka Handbook of Indo-Pacific Studies. Książka jest rezultatem prac w ramach projektu Eurasian Insights: Strengthening Indo-Pacific Studies, którego koordynatorem była Dr Barbara Kratiuk oraz Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych. Redaktorami książki są Dr Barbara Kratiuk i Dr Aleksandra Jaskólska z WNPISM, Dr Jeroen Van den Bosch z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Profesor Yoichiro Sato z Ritsumeikan Asia Pacific University. Wśród autorów rozdziałów do książki są eksperci zajmujący się Indo-Pacyfikiem z całego świata.
Zapraszamy do lektury.
Link do książki: kliknij tutaj