Inauguracja 3. edycji Indonesian International Student Mobility Awards

11 września, 2023
Inauguracja roku akademickiego 2023/2024
12 września, 2023

W dniu 11.09.2023 r. odbyła się inauguracja 3. edycji programu – Indonesian International Student Mobility Awards. Podczas ceremonii gości z Indonezji przywitali prodziekan WNPISM – Maciej Raś, Charge d’affaires Indonezji – Muhammad Arief Ramadhan, Ambasador Polski w Indonezji – Beata Stoczyńska (online) oraz Pierwsza Sekretarz Ambasady Indonezji w Polsce – Yoan Nike Afilia.

IISMA to Indonezyjski program stypendialny dzięki któremu już trzeci rok z rzędu możemy gościć studentów z tego kraju. Studentki i studenci na Uniwersytet Warszawski będą do końca tego roku kalendarzowego.

Studenci przez trzy miesiące będą pobierali nauki w murach Uniwersytetu Warszawskiego, a także poznawać kulturę europejską.

Obecność grupy z Indonezji wpisuje się w politykę umiędzynarodawiania naszej jednostki i wydatnie przyczynia się do zwiększenia rozpoznawalności Uniwersytetu i Wydziału na arenie międzynarodowej.