Inauguracja studiów podyplomowych „Innowacyjny uniwersytet – tworzenie i realizacja programów publicznych”

Wykład Artura Żmijewskiego
Relacja z wykładu Artura Żmijewskiego, który odbył się w ramach Kawiarni Naukowej
28 lutego, 2020
Seminarium Geoeconomics versus Geopolitics in Central Asia and East Asia
3 marca, 2020

W piątek 28 lutego br. odbyła się inauguracja studiów podyplomowych „Innowacyjny uniwersytet – tworzenie i realizacja programów publicznych”.

Studia prowadzone są przez Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW jako kierunek interdyscyplinarny, będący odpowiedzią na nową role Uniwersytetu w zmieniającym się społeczeństwie. Podczas inauguracji do słuchaczy przemawiali: prorektor ds. naukowych dr hab. Maciej Duszczyk, dziekan wydziału prof. dr hab. Stanisław Sulowski, prodziekan ds. studenckich dr Justyna Godlewska-Szyrkowa oraz kierownik studiów dr hab. Tomasz Słomka, którzy w przemówieniach podkreślani rolę dalszego doskonalenia kompetencji, nabywania wiedzy i eksperckiej roli pracowników Uniwersytetu Warszawskiego.

Studentom życzymy owocnych nauk!

Studia są realizowane w ramach Programu zintegrowanych działań na rzecz rozwoju UW (ZIP), współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.