Inauguracja studiów podyplomowych „Innowacyjny uniwersytet – tworzenie i realizacja programów publicznych”

Wykład Artura Żmijewskiego
Relacja z wykładu Artura Żmijewskiego, który odbył się w ramach Kawiarni Naukowej
28 lutego, 2020
Seminarium Geoeconomics versus Geopolitics in Central Asia and East Asia
3 marca, 2020

pl

W piątek 28 lutego br. odbyła się inauguracja studiów podyplomowych „Innowacyjny uniwersytet – tworzenie i realizacja programów publicznych”.

Studia prowadzone są przez Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW jako kierunek interdyscyplinarny, będący odpowiedzią na nową role Uniwersytetu w zmieniającym się społeczeństwie. Podczas inauguracji do słuchaczy przemawiali: prorektor ds. naukowych dr hab. Maciej Duszczyk, dziekan wydziału prof. dr hab. Stanisław Sulowski, prodziekan ds. studenckich dr Justyna Godlewska-Szyrkowa oraz kierownik studiów dr hab. Tomasz Słomka, którzy w przemówieniach podkreślani rolę dalszego doskonalenia kompetencji, nabywania wiedzy i eksperckiej roli pracowników Uniwersytetu Warszawskiego.

Studentom życzymy owocnych nauk!

Studia są realizowane w ramach Programu zintegrowanych działań na rzecz rozwoju UW (ZIP), współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Matura z wos-u coraz bliżej, dlatego z ogromną radością ogłaszamy kolejną edycję „WNPiSM uczy WOS-u nocą”. Jest to jedyny w swoim rodzaju maturalny kurs wos-u, który organizujemy już 16 raz!

Dwudniowy kurs obejmujący wszystkie najważniejsze tematy pozwoli Ci na szybką i efektywną powtórkę materiału przed egzaminem.

Unikatowa możliwość wieczorno-nocnej nauki na kampusie głównym, z pewnością dodatkowo zmotywuje Cię do nauki i stworzy niepowtarzalną atmosferę!

Kto będzie obecny?

  • Wykładowcy WNPiSM UW o europejskiej renomie powtórzą z Wami najważniejsze zagadnienia potrzebne na maturze z WOS-u
  • Spotkacie się z przedstawicielami Samorządu Studentów, którzy wprowadzą Was w studencki klimat

Miejsce kursu:

  • Stara Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 (kampus centralny UW)

Termin:

  • 23.04.2024 20:00-02:00
  • 24.04.2024 20:00-02:00

UWAGA – OBOWIĄZUJE REJESTRACJA!

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM ZOSTANIE OPUBLIKOWANY WKRÓTCE

X