Akademickie spojrzenia: konwersatorium Actualité critique européenne 26/10/2021
21 października, 2021

plen

Szanowni Państwo,

Informacja o zaliczeniu szkolenia dot. bezpiecznych i higienicznych warunków kształcenia („Szkolenie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy” – BHP) na Uniwersytecie Warszawskim (UW) w r.a. 2021/2022.

Szkolenie BHP organizowane jest na poziomie ogólnouniwersyteckim.

Szkolenie BHP realizowane jest w formie e-learningu.

Szkolenie BHP jest obowiązkowe dla wszystkich Studentów rozpoczynających naukę w r.a. 2021/2022 na pierwszym roku na studiach I, II stopnia odbywanych w formie stacjonarnej, niestacjonarnej.

Wszyscy Studenci przyjęci na 1 rok w r.a. 2021/2022 zostali zarejestrowani
na szkolenie BHP w semestrze zimowym 2021/2022.

Test BHP będzie dostępny tylko w dwóch termiach w sem. zimowym 2021/2022:

I termin: od 02.11.2021 do 13.02.2022

II termin: od 25.02.2022 do 06.03.2022

Dodatkowych terminów testu BHP w r.a. 2021/2022 nie przewiduje się.

W przypadku niezaliczenia szkolenia BHP w jednym z wyżej wymienionych terminów powtórzenie szkolenia (za opłatą) będzie możliwe dopiero
w następnym roku akademickim.

Materiały szkoleniowe (dostęp możliwy bez ograniczeń czasowych) i test BHP (dostęp tylko ww. terminach) umieszczone są na stronie internetowej https://kampus.come.uw.edu.pl

W przypadku problemów technicznych lub zdrowotnych, które wystąpią
w trakcie realizowania szkolenia można kontaktować się mailowo
z koordynatorem/organizatorem przedmiotu: bhp-pomoc@uw.edu.pl

W przypadku zaliczenia przedmiotu BHP w ramach dotychczasowego kształcenia na UW lub innej uczelni wyższej wcześniej niż w r.a. 2017/2018 należy zrealizować szkolenie BHP w r.a. 2021/2022.

W przypadku zaliczenia przedmiotu BHP w ramach dotychczasowego kształcenia na UW lub innej uczelni wyższej w r.a. 2017/2018 lub później można przystąpić ponownie do zaliczenia przedmiotu lub zawnioskować o przepisanie zaliczenia BHP na rozpoczętym w r.a. 2021/2022 kierunku studiów/ poziomie kształcenia.

Zasady ww. przepisywania zaliczenia BHP na rozpoczętym w r.a. 2021/2022 kierunku studiów/ poziomie kształcenia:

-Studenci, którzy zaliczyli BHP na UW mają obowiązek zgłosić ten fakt w sekcji studenckiej swojego kierunku studiów;

-Studenci, którzy zaliczyli BHP na innej niż UW uczelni wyższej mają obowiązek zgłosić się do sekcji studenckiej swojego kierunku studiów w celu przedłożenia dokumentu potwierdzającego zaliczenia BHP tj. zaświadczenia lub suplementu do dyplomu.

UWAGA: zaświadczenie o ukończeniu szkolenia BHP z zakładu pracy
nie uprawnia do wpisu zaliczenia Studentowi szkolenia na UW.

Powyższe zgłoszenia powinny być dokonane przez Studentów przed końcem wyznaczonych terminów zaliczeń szkolenia.