Jubileusz z okazji 70 urodzin prof. Stanisława Bielenia

5 października, 2023
WTOREK GEOPOLITYCZNY
5 października, 2023

W dniu 22 września 2023 r. odbył się w murach Uniwersytetu Warszawskiego Jubileusz z okazji 70 urodzin prof. Stanisława Bielenia. Okolicznościowe wydarzenie miało miejsce w Sali Balowej Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich.

Uroczystość prowadził kierownik Katedry Studiów Wschodnich prof. Andrzej Wierzbicki. Wśród gości, którzy zabrali głos była m. in. prof. Teresa Łoś-Nowak, która wygłosiła laudację. Oprócz Pani Profesor z Polskiej Akademii Nauk, mowę wygłosił m. in. Jarosław Dobrzański – polski politolog i publicysta oraz prof. Ryszard Zięba – były pracownik WNPISM.

W imieniu Wydziału, w specjalnym nagraniu, Jubilatowi pogratulował Dziekan WNPISM dr hab. Daniel Przastek.