Konferencja Naukowa – Kobiety w Systemie Bezpieczeństwa

prof. Zbigniew Lasocik w skład Społecznej Rady do spraw Funduszu Sprawiedliwości
4 marca, 2024
Otwarcie Katedry UNESCO w ramach Heritage Week na UW! 11-15 marca 2024
4 marca, 2024
konferencja

Szanowni Państwo,

w imieniu Katedry Bezpieczeństwa Wewnętrznego Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego zapraszamy na konferencję naukową pt. Kobiety w Systemie Bezpieczeństwa odbędzie się 14 marca 2024 roku, w godzinach 10:00 – 15:00, w Audytorium im. Prof. Stefana Czarnowskiego przy ul. Krakowskie Przedmieście 3 w Warszawie.

Uroczystego otwarcia konferencji dokona Wiceministra Spraw ZagranicznychPani Anna Radwan-Röhrenschef.

Do dyskusji zaproszono: Joannę Kluzik-Rostkowską (posłankę na Sejm RP), Iwettę Andruszkiewicz (prof. UAM), Mikołaja Tomaszyka (prof. UAM), Mikołaja Sokolskiego (UAM), dr Mirosława Oczkosia (SGH), Małgorzata Kopkę (Instytut Spraw Publicznych, FemGlobal), mł. insp. Monikę Sokołowską (Komenda Główna Policji), mjr.  Małgorzatę Szymańską (Służba Ochrony Państwa) oraz dr Barbarę Drapikowską (Akademii Sztuki Wojennej).

Zapraszamy do udziału w trzech panelach: Kobiety w polityce, Kobiety w służbach mundurowych oraz Feminatywy – powrót do normalności?

Moderatorkami paneli dyskusyjnych będą prof. UW Aleksandra Gasztold, dr Kornela Oblińska, UW, Marta Samburska – Kinal, WIIS Poland

Na konferencję obowiązują zapisy poprzez formularz dostępny [TUTAJ].