Podcast o wynikach badań Katedry Socjologii Polityki i Marketingu Politycznego

Seminarium
Seminar: „The US Election  What the political elites have gotten wrong and what that means for US aid to Ukraine?”
28 października, 2022
Muzyka klasyczna powróciła na UW!
28 października, 2022

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność poinformować, że międzyuczelniana, interdyscyplinarna sieć badawcza „Badaczki i badacze na granicy” oraz Ośrodek Badań nad Migracjami opublikowały podcast, którego tematem są wyniki badań realizowanych w ramach Katedry Socjologii Polityki i Marketingu Politycznego WNPiSM UW „Społeczna percepcja migrantów, uchodźców z Ukrainy oraz działań podejmowanych przez rząd”.

W czasie rozmowy poruszane są zarówno kwestie postrzegania kryzysu humanitarnego na polsko-białoruskiej granicy, jak również temat stosunku do uchodźców z Ukrainy. Gościem podcastu był dr Robert Staniszewski.

___________________

Film o wynikach badania opinii publicznej: https://drive.google.com/file/d/1pPjupt1InMVhB8TKwY4YTIeCuwR2wc3K/view?usp=sharing

Linki do podcastu: