Pracownicy WNPiSM UW na konferencji International Studies Association GSCIS

Konferencja:  „The Western Worlds. The Monroe Doctrine at 200”
19 grudnia, 2023
UWAGA !!
21 grudnia, 2023

Pozdrowienia od pracowników Wydziału przebywających na konferencji International Studies Association GSCIS (15-20 grudnia, Tammasat University!

W konferencji uczestniczyło 6 pracowników naukowych WNPiSM (Dr Barbara Kratiuk jako członek rady programowej) oraz przedstawiciel Biura Promocji. Dzięki wsparciu finansowemu IDUB oraz prorektora ds. spraw badań prof. dr hab. Zygmunta Lalaka Uniwersytet Warszawski był współorganizatorem konferencji oraz miał istotny wpływ na stronę merytoryczną oraz logistyczną wydarzenia.

Współpraca z International Studies Association to owoc wieloletnich kontaktów pracowników WNPISM, zaś kontakty z gospodarzem – Thammasat University – są rozwijane od prawie dwóch lat. W konferencji wzięło udział ponad 250 badaczy z całego świata.