Rusza kierunek podyplomowy – bezpieczeństwo narodowe
5 sierpnia, 2022
Informacja
Konsultacje dla studentów z prof. Visentinem Stefano
31 sierpnia, 2022

Poszukujemy kandydata na praktyki studenckie.

Oferujemy udział w ambitnych i innowacyjnych projektach realizowanych we współpracy z uznanymi ekspertami.

Instytut Sobieskiego to czołowy polski think-tank założony w 2005 roku. Misją Instytutu jest proponowanie rozwiązań, które pozwolą Polsce stać się silnym i sprawnym państwem, które gwarantują swobodę gospodarczą oraz zapewniają zachowanie równowagi pomiędzy wolnością oraz odpowiedzialnością obywatelską.

Obecnie pracujemy nad publikacją raportu dotyczącego wschodniej flanki NATO. Potrzebujemy wsparcia przy organizacji  wydarzenia promującego raport. W konferencji wezmą udział zagraniczni eksperci oraz dyplomaci z państw wschodniej flanki NATO. Wydarzenie odbędzie się w Pałacu Króla Jana III Sobieskiego w Wilanowie.

Poszukujemy osoby, która jest otwarta na nowe wyzwania, zna język angielski w stopniu komunikatywnym, a także ma doświadczenie w organizacji eventów ogólnopolskich/międzynarodowych.

Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę nt. roli think tanków w społeczeństwie, a w przyszłości zastanawiasz się nad pracą w charakterze analityka/eksperta – to jest to oferta właśnie dla Ciebie! Oczekujemy dyspozycyjności 20 godzin tygodniowo (forma hybrydowa). Praktyka jest płatna.

Dołącz do nas! Wyślij swoje zgłoszenie na adres: sobieski@sobieski.org.pl.

Na zgłoszenia czekamy do 9 września 2022 r.

X