Prof. Zbigniew Lasocik był gościem podcastu p. Przemka Górczyka

Światowy Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi
30 lipca, 2023
Obchody Światowego Dnia Przeciwko Handlowi Ludźmi
4 sierpnia, 2023

pl

Serdecznie zapraszamy do wysłuchania podcastu Pana Przemka Górczyka, którego gościem był Pan Profesor Zbigniew Lasocik, Kierownik Ośrodka Badań Handlu Ludźmi UW. Rozmowa dotyczyła istotnych kwestii związanych z handlem ludźmi właśnie, ale także z pracą przymusową i współczesnym niewolnictwem.
Podczas słuchania warto zastanowić się, co możemy zrobić, aby te problemy zaczęły żyć takim życiem, jakie wynika z ich rangi i globalnej skali. Warto zdać sobie sprawę, że nawet drobne działania każdego z nas mogą mieć wpływ na walkę z tymi zjawiskami, a przede wszystkim na podniesienie świadomości społecznej na ich temat.
Chcielibyśmy się również dowiedzieć, czy są jeszcze jakieś aspekty dotyczące handlu ludźmi, o których chcieliby Państwo usłyszeć? Państwa opinie i perspektywy są niezwykle cenne, dlatego zachęcamy Państwa do dzielenia się nimi. Rozmawiajmy o tym.
Dlaczego o handlu ludźmi się nie słyszy: https://youtu.be/mSdqt888CUc

Matura z wos-u coraz bliżej, dlatego z ogromną radością ogłaszamy kolejną edycję „WNPiSM uczy WOS-u nocą”. Jest to jedyny w swoim rodzaju maturalny kurs wos-u, który organizujemy już 16 raz!

Dwudniowy kurs obejmujący wszystkie najważniejsze tematy pozwoli Ci na szybką i efektywną powtórkę materiału przed egzaminem.

Unikatowa możliwość wieczorno-nocnej nauki na kampusie głównym, z pewnością dodatkowo zmotywuje Cię do nauki i stworzy niepowtarzalną atmosferę!

Kto będzie obecny?

  • Wykładowcy WNPiSM UW o europejskiej renomie powtórzą z Wami najważniejsze zagadnienia potrzebne na maturze z WOS-u
  • Spotkacie się z przedstawicielami Samorządu Studentów, którzy wprowadzą Was w studencki klimat

Miejsce kursu:

  • Stara Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 (kampus centralny UW)

Termin:

  • 23.04.2024 20:00-02:00
  • 24.04.2024 20:00-02:00

UWAGA – OBOWIĄZUJE REJESTRACJA!

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM ZOSTANIE OPUBLIKOWANY WKRÓTCE

X