„100-lecie polskiej służby cywilnej” – podsumowanie konferencji
28 lutego, 2022
prof. J. Itrich-Drabarek dla RMF o dezinformacji
28 lutego, 2022

Biuro Karier UW  ogłasza rekrutację do programu Ambasadorzy Kariery UE na rok akademicki 2022/2023 .
Program jest skierowany do osób zainteresowanych zapoznaniem się z możliwościami pracy w strukturach Unii Europejskiej oraz promocją ścieżek kariery wśród społeczności studenckiej Uniwersytetu Warszawskiego.

Uczestnictwo w programie umożliwia podejmowanie współpracy z instytucjami europejskimi, promowanie zatrudnienia w strukturach UE, nawiązania relacji z ambasadorami z kraju i zagranicy,
zdobycia doświadczenia w otoczeniu międzynarodowym oraz rozwinięcia kompetencji miękkich. Zakwalifikowany student lub studentka będzie miał(a) okazję poznać specyfikę i współpracować z
przedstawicielami instytucji europejskich.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 13 marca, o godz. 23.59. Zgłoszenia należy przesyłać na adres biurokarier@adm.uw.edu.pl. W temacie należy umieścić „Aplikacja – Ambasador karier UE”.
Zgłoszenie powinno zawierać:

• CV (w języku polskim i angielskim, w formacie Europass),
  • list motywacyjny w języku polskim,
  • potwierdzenia znajomości języków obcych (certyfikat zdanego egzaminu językowego lub potwierdzenie studiowania w deklarowanym języku obcym).

Więcej informacji o programie znajduje się na stronie https://biurokarier.uw.edu.pl/dla-studentow-doktorantow-i-absolwentow/praktyki-i-staze-studenckie/ambasador-karier-w-ue/.
Źródło zdjęcia: ec.europa.eu