Rekrutacja – Program Erasmus+ w roku akademickim 2024/2025

Wykład otwarty: Prof. Shlomo Ben Ami – Scars of War, Wounds of Peace: The Israeli-Arab Conflict
7 lutego, 2024
Koncert „Morze” – Universum Chopina
16 lutego, 2024

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność ogłosić otwarcie rekrutacji na wymiany w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2024/2025.

W ramach programu Erasmus+ studenci mogą wyjechać do ponad 130 uczelni partnerskich w całej Europie.

Ważne informacje:

Dokumenty można składać w dniach 14-27.02.2024.
Szczegółowe zasady kwalifikacji na rok akademicki 2024/2025 dostępne są TUTAJ
W ramach mobilności Erasmus+ studentom przysługuje stypendium w wysokości 600 lub 670 euro (w zależności od kraju).
Można wybrać maksymalnie trzy uczelnie z listy uczelni partnerskich, która dostępna jest TUTAJ

Studenci muszą złożyć:

Formularz aplikacyjny Erasmus+ wraz z fotografią
Curriculum vitae
List motywacyjny
Potwierdzenie znajomości języka obcego zgodnie z wymaganiami uczelni przyjmującej (np. certyfikat językowy)
Zaświadczenie z Sekcji Studenckiej z informacją o:
– średniej z poprzedniego etapu studiów

– rozliczonym poprzednim roku studiów

– uregulowanych płatnościach

Oświadczenie dot. korzystania z programu Erasmus w latach ubiegłych
Oświadczenie dot. ochrony danych osobowych
Pełna lista dokumentów wraz z formularzami do pobrania jest dostępna TUTAJ

Dokumenty aplikacyjne należy składać wyłącznie osobiście, w pokoju 309 (Gmach Audytoryjny, Kampus Główny UW) w godzinach pracy Sekcji.

Niekompletne lub złożone po terminie aplikacje nie będą rozpatrywane.

Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone najpóźniej w dniu 5 marca 2024 roku.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z Sekcją Współpracy z Zagranicą i Międzynarodowych Programów Badawczych za pośrednictwem maila – swzmpb@uw.edu.pl. Mogą też Państwo odwiedzić nasze Biuro w godzinach pracy.

Życzymy powodzenia!