Seminarium: „Zapobieganie i zwalczanie handlu ludźmi do celów handlu ludźmi w celu wykorzystywania do pracy”

Dr Łukasz Wieczorek z OBHL na konferencji pt. „Investigating and Prosecuting Cases of Human Trafficking for Sexual Exploitation”
13 czerwca, 2023
Światowy Dzień Przeciwko Handlowi Ludźmi
30 lipca, 2023

plen

W dniu 13.06.2023 roku w Warszawie odbyło się seminarium pt. „Zapobieganie i zwalczanie handlu ludźmi do celów handlu ludźmi w celu wykorzystywania do pracy” zorganizowane przez Radę Europy.
Punktem wyjścia wystąpień panelistów były: „Zapobieganie i zwalczanie handlu ludźmi do celów do pracy przymusowej” Zalecenie CM/Rec(2022)21 przyjęte przez Komitet Ministrów 27 września 2022 r. – https://rm.coe.int/booklet-preventing-and-combating-trafficking-in-human-beings-for-the-p/1680ab6bdc oraz „Evaluation Report POLAND” autorstwa GRETA.
Prelegenci reprezentowali m.in. Radę Europy, świat nauki, rząd, różne organizacje. Jednym z panelistów był Profesor Zbigniew Lasocik (Ośrodek Badań Handlu Ludźmi Uniwersytet Warszawski).

 

Matura z wos-u coraz bliżej, dlatego z ogromną radością ogłaszamy kolejną edycję „WNPiSM uczy WOS-u nocą”. Jest to jedyny w swoim rodzaju maturalny kurs wos-u, który organizujemy już 16 raz!

Dwudniowy kurs obejmujący wszystkie najważniejsze tematy pozwoli Ci na szybką i efektywną powtórkę materiału przed egzaminem.

Unikatowa możliwość wieczorno-nocnej nauki na kampusie głównym, z pewnością dodatkowo zmotywuje Cię do nauki i stworzy niepowtarzalną atmosferę!

Kto będzie obecny?

  • Wykładowcy WNPiSM UW o europejskiej renomie powtórzą z Wami najważniejsze zagadnienia potrzebne na maturze z WOS-u
  • Spotkacie się z przedstawicielami Samorządu Studentów, którzy wprowadzą Was w studencki klimat

Miejsce kursu:

  • Stara Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 (kampus centralny UW)

Termin:

  • 23.04.2024 20:00-02:00
  • 24.04.2024 20:00-02:00

UWAGA – OBOWIĄZUJE REJESTRACJA!

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM ZOSTANIE OPUBLIKOWANY WKRÓTCE

X