Studenci na 13. dorocznej konferencji „Armed Resistance in the Baltic States during and after the Second World War”

Dr Iuliia Eremenko bierze udział w 12. konferencji z cyklu „Genealogie Pamięci”
28 października, 2022
Seminarium
Seminar: „The US Election  What the political elites have gotten wrong and what that means for US aid to Ukraine?”
28 października, 2022

Studenci stosunków międzynarodowych i politologii drugiego stopnia na naszym wydziale biorą czynny udział w 13. dorocznej konferencji „Armed Resistance in the Baltic States during and after the Second World War” organizowanej przez Estonian War Museum i Baltic Defence College w Tartu, Estonia. Gratulujemy i życzymy udanych debat!
Na zdjęciu: Jakub Knopp, Agnieszka Homańska, Julia Zalewska-Biziuk