Dr Iuliia Eremenko bierze udział w 12. konferencji z cyklu „Genealogie Pamięci”

Spotkanie studentów z Dziekanem WNPiSM UW i Kierownikiem Jednostki Dydaktycznej
27 października, 2022
Studenci na 13. dorocznej konferencji „Armed Resistance in the Baltic States during and after the Second World War”
28 października, 2022

plen

W dniach 26-28 października 2022 roku w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego odbywa się 12. konferencja z cyklu „Genealogie Pamięci” pt. „History and Memory in International Relations”. Badaczki i badacze z Europy i świata przez trzy dni dyskutują na temat różnych sposobów pamiętania i interpretowania wydarzeń historycznych oraz ich wpływu na stosunki międzynarodowe.
Badaczka z naszego Wydziału Pani dr Iuliia Eremenko wygłosiła referat pt. „Memories and World Heritage Status: The Impact of Local Expertise” w ramach realizacji projektu badawczego HERIEXPERT*.

*HERIEXPERT – projekt pt. „Lokalni eksperci w polskich i niemieckich miastach światowego dziedzictwa: ich rola w policentrycznym zarządzaniu miejscami dziedzictwa” realizowany w ramach konkursu Narodowego Centrum Nauki POLONEZ BIS 1, który jest współfinansowany ze środków programu ramowego Unii Europejskiej w zakresie badań naukowych i innowacji Horyzont 2020 na podstawie umowy nr 945339 w ramach działania „Marie Skłodowska-Curie”.

Zdjęcie: Agnieszka Wanat

Matura z wos-u coraz bliżej, dlatego z ogromną radością ogłaszamy kolejną edycję „WNPiSM uczy WOS-u nocą”. Jest to jedyny w swoim rodzaju maturalny kurs wos-u, który organizujemy już 16 raz!

Dwudniowy kurs obejmujący wszystkie najważniejsze tematy pozwoli Ci na szybką i efektywną powtórkę materiału przed egzaminem.

Unikatowa możliwość wieczorno-nocnej nauki na kampusie głównym, z pewnością dodatkowo zmotywuje Cię do nauki i stworzy niepowtarzalną atmosferę!

Kto będzie obecny?

  • Wykładowcy WNPiSM UW o europejskiej renomie powtórzą z Wami najważniejsze zagadnienia potrzebne na maturze z WOS-u
  • Spotkacie się z przedstawicielami Samorządu Studentów, którzy wprowadzą Was w studencki klimat

Miejsce kursu:

  • Stara Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 (kampus centralny UW)

Termin:

  • 23.04.2024 20:00-02:00
  • 24.04.2024 20:00-02:00

UWAGA – OBOWIĄZUJE REJESTRACJA!

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM ZOSTANIE OPUBLIKOWANY WKRÓTCE

X