VIII zjazd Studiów Podyplomowych dla Funkcjonariuszy Straży Granicznej

Prof. Zbigniew Lasocik w delegacji w Gwinei
17 listopada, 2023
Szkolenie dla pracowników ING Hubs Poland, pt. Human trafficking and other forms of modern slavery – nature and scale of the phenomenon
29 listopada, 2023

pl

W dniach 18-19.11. 2023 roku odbył się kolejny, już VIII zjazd w ramach Studiów Podyplomowych dla Funkcjonariuszy Straży Granicznej pt. „Wzmocnienie potencjału Straży Granicznej w trakcie realizacji czynności operacyjno-śledczych w obszarze zwalczania zorganizowanej przestępczości międzynarodowej”. Spotkanie odbyło się w Wyższej Szkole Straży Granicznej, która powstała z przekształcenia Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie.
Słuchacze mieli tym razem okazję posłuchać o podmiotach współdziałających ze Strażą Graniczną także zajmujących się zwalczaniem przestępczości zorganizowanej, a skoro o tej mowa, nie mogło zabraknąć wykładu na temat instytucji świadka koronnego, świadka incognito oraz małego świadka koronnego. Ćwiczenia dotyczące przesłuchania świadka na odległość przy użyciu urządzeń technicznych dały przestrzeń na dyskusję na temat przepisów prawa regulujących proces pozyskiwania materiału dowodowego.

Matura z wos-u coraz bliżej, dlatego z ogromną radością ogłaszamy kolejną edycję „WNPiSM uczy WOS-u nocą”. Jest to jedyny w swoim rodzaju maturalny kurs wos-u, który organizujemy już 16 raz!

Dwudniowy kurs obejmujący wszystkie najważniejsze tematy pozwoli Ci na szybką i efektywną powtórkę materiału przed egzaminem.

Unikatowa możliwość wieczorno-nocnej nauki na kampusie głównym, z pewnością dodatkowo zmotywuje Cię do nauki i stworzy niepowtarzalną atmosferę!

Kto będzie obecny?

  • Wykładowcy WNPiSM UW o europejskiej renomie powtórzą z Wami najważniejsze zagadnienia potrzebne na maturze z WOS-u
  • Spotkacie się z przedstawicielami Samorządu Studentów, którzy wprowadzą Was w studencki klimat

Miejsce kursu:

  • Stara Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 (kampus centralny UW)

Termin:

  • 23.04.2024 20:00-02:00
  • 24.04.2024 20:00-02:00

UWAGA – OBOWIĄZUJE REJESTRACJA!

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM ZOSTANIE OPUBLIKOWANY WKRÓTCE

X