Wygrana dra hab. V. Zheltovskyy’ego w konkursie 4EU+ na „visiting professorships”

Rozpoczęliśmy przyjmowanie dokumentów na studia
21 lipca, 2023
Grzebyk Patrycja dr hab.
Dr hab. Patrycja Grzebyk, prof. UW znalazła się na liście ekspertów OBWE
24 lipca, 2023
Zheltovskyy Vadym dr

Visiting Professorships umożliwia nauczycielom akademickim dwu- lub trzymiesięczne wyjazdy do wybranych uczelni członkowskich 4EU+, podczas których podejmowana jest współpraca w ramach wspólnych projektów badawczych i edukacyjnych. Program jest finansowany z budżetu Stowarzyszenia 4EU+ European University Alliance.
Jednym z pracowników, którzy odbędą wizyty na innych uczelniach, jest dr hab. Vadym Zheltovskyy, który będzie m.in. współprowadził na Uniwersytecie w Mediolanie kurs dotyczący prawa i instytucji UE, obejmujący zarówno polską, jak i włoską perspektywę. Weźmie także udział w seminariach na temat przywództwa transformacyjnego UE i zmian w polityce w świetle inwazji Rosji na Ukrainę.