COVID
Komunikat dot. COVID-19 | 14.03.2020
14 marca, 2020
Zajęcia dr Anny Wróbel na platformie KAMPUS COME
18 marca, 2020

pl

Szanowni Studenci,

po konsultacjach z Biurem ZIP, informujemy, że termin wysyłania eseju do kierownik studiów I rok II st., tj. dr Karoliny Boiret oraz wypełnienia wniosku konkursowego, nie ulegają zmianie. Rekrutacja odbywa się zgodnie z podanymi wcześniej terminami. Komisja konkursowa do 20 kwietnia poda do wiadomości Państwa listę rankingową osób zakwalifikowanych do wyjazdu. JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY, ŻE WYJAZD STUDYJNY DO LWOWA ODBĘDZIE SIĘ W PÓŹNIEJSZYM TERMINIE (najwcześniej jesienią br.).”


Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW oraz Centrum Europejskie Uniwersytetu Warszawskiego zapraszają serdecznie studentów studiów drugiego stopnia (magisterskich) kierunku europeistyka w ramach Programu ZIP do udziału w zajęciach wyjazdowych do Lwowa. Gospodarzem wyjazdu będzie Uniwersytet Lwowski im. Iwana Franki, Wydział Stosunków Międzynarodowych.

Wyjazd zaplanowany był na 25-29 maja 2020 roku, ale odbędzie się w terminie późniejszym z uwagi na COVID-19.

Wyjazd ma charakter naukowo – integracyjny. W ramach pobytu we Lwowie przewidziane są m. in. wykłady, panele dyskusyjne, zwiedzanie miasta i okolic, a także czas wolny. W ramach projektu pokryte będą koszty biletów lotniczych oraz wypłacone diety pobytowe.

Formularz rejestracyjny dostępny TUTAJ

Regulamin wyjazdu dostępny TUTAJ

Matura z wos-u coraz bliżej, dlatego z ogromną radością ogłaszamy kolejną edycję „WNPiSM uczy WOS-u nocą”. Jest to jedyny w swoim rodzaju maturalny kurs wos-u, który organizujemy już 16 raz!

Dwudniowy kurs obejmujący wszystkie najważniejsze tematy pozwoli Ci na szybką i efektywną powtórkę materiału przed egzaminem.

Unikatowa możliwość wieczorno-nocnej nauki na kampusie głównym, z pewnością dodatkowo zmotywuje Cię do nauki i stworzy niepowtarzalną atmosferę!

Kto będzie obecny?

  • Wykładowcy WNPiSM UW o europejskiej renomie powtórzą z Wami najważniejsze zagadnienia potrzebne na maturze z WOS-u
  • Spotkacie się z przedstawicielami Samorządu Studentów, którzy wprowadzą Was w studencki klimat

Miejsce kursu:

  • Stara Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 (kampus centralny UW)

Termin:

  • 23.04.2024 20:00-02:00
  • 24.04.2024 20:00-02:00

UWAGA – OBOWIĄZUJE REJESTRACJA!

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM ZOSTANIE OPUBLIKOWANY WKRÓTCE

X