COVID
Zajęcia dr Anny Wróbel na platformie KAMPUS COME
18 marca, 2020

Szanowni Studenci,

po konsultacjach z Biurem ZIP, informujemy, że termin wysyłania eseju do kierownik studiów I rok II st., tj. dr Karoliny Boiret oraz wypełnienia wniosku konkursowego, nie ulegają zmianie. Rekrutacja odbywa się zgodnie z podanymi wcześniej terminami. Komisja konkursowa do 20 kwietnia poda do wiadomości Państwa listę rankingową osób zakwalifikowanych do wyjazdu. JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY, ŻE WYJAZD STUDYJNY DO LWOWA ODBĘDZIE SIĘ W PÓŹNIEJSZYM TERMINIE (najwcześniej jesienią br.).”

Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW oraz Centrum Europejskie Uniwersytetu Warszawskiego zapraszają serdecznie studentów studiów drugiego stopnia (magisterskich) kierunku europeistyka w ramach Programu ZIP do udziału w zajęciach wyjazdowych do Lwowa. Gospodarzem wyjazdu będzie Uniwersytet Lwowski im. Iwana Franki, Wydział Stosunków Międzynarodowych.

Wyjazd zaplanowany był na 25-29 maja 2020 roku, ale odbędzie się w terminie późniejszym z uwagi na COVID-19.

Wyjazd ma charakter naukowo – integracyjny. W ramach pobytu we Lwowie przewidziane są m. in. wykłady, panele dyskusyjne, zwiedzanie miasta i okolic, a także czas wolny. W ramach projektu pokryte będą koszty biletów lotniczych oraz wypłacone diety pobytowe.

Formularz rejestracyjny dostępny TUTAJ

Regulamin wyjazdu dostępny TUTAJ