Wykład pt.”New Zealand and the challenges of small state diplomacy in the Asia-Pacific today”

Seminarium Geoeconomics versus Geopolitics in Central Asia and East Asia
Marzec 3, 2020
Summer School at St. Petersburg State University
Marzec 4, 2020

Serdecznie zapraszamy na wykład pt.”New Zealand and the challenges of small state diplomacy in the Asia-Pacific today”, który wygłosi prof. Roberto Rabel (Victoria University of Wellington, Visiting Professor at the University of Warsaw).

Wykład odbędzie się w ramach zajęć mgr. Tomasza Łukaszuka “Organizacja i funkcjonowanie służby dyplomatycznej w Indiach, Japonii i państwach ASEAN” w sali 308 w Gmachu Audytoryjnym o godz. 16:45 w dniu 4.02.2020 r.

Wydarzenie odbędzie się w ramach Programu zintegrowanych działań na rzecz rozwoju UW (ZIP), współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.