Występ dra hab. Macieja Rasia w rozmowie na kanale „Stosunki Międzynarodowego AMW”

Grzebyk Patrycja dr hab.
Dr hab. Patrycja Grzebyk, prof. UW znalazła się na liście ekspertów OBWE
24 lipca, 2023
Prof. Li Zhiqiang oraz Dr Hong Shu z Uniwersytetu Sichuańskiego z wizytą na Wydziale
3 sierpnia, 2023

Dr hab. Maciej Raś wystąpił w rozmowie „Celem Rosji jest strategiczna porażka Zachodu”. W rozmowie uczestniczyli również Paweł Kusiak i Łukasz Wyszyński.

Zapis rozmowy: kliknij tutaj

Kanał Stosunki Międzynarodowe AMW jest projektem edukacyjnym, którego celem jest popularyzacja wiedzy i debaty na temat współczesnych stosunków międzynarodowych. Działa on w ścisłej współpracy z Katedrą Stosunków Międzynarodowych Akademii Marynarki Wojennej.

Koordynatorami projektu są nauczyciele akademiccy Paweł Kusiak i Łukasz Wyszyński. Partnerem kanału jest Dziennikarskie Koło Naukowe Studentów Akademii Marynarki Wojennej.