Prof. Li Zhiqiang oraz Dr Hong Shu z Uniwersytetu Sichuańskiego z wizytą na Wydziale

Występ dra hab. Macieja Rasia w rozmowie na kanale „Stosunki Międzynarodowego AMW”
1 sierpnia, 2023
Nominacja prof. dr hab. Jolanta Itrich-Drabarek do bycia członkinią Komitetu Zarządzającego Programem COST
4 sierpnia, 2023

Dziekan, Prof. Li Zhiqiang oraz Kierownik Biura Dydaktyki i Spraw Akademickich, Dr Hong Shu ze Szkoły Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Sichuańskiego odwiedzili nas w tym tygodniu. Nasi goście będą w Warszawie przez kilka tygodni.
Podczas spotkania Prodziekan Maciej Raś oraz Pełnomocnik Dziekana ds. Współpracy z Zagranicą i Międzynarodowych Programów Badawczych dr hab. Jakub Zajączkowski omówili szeroki wachlarz bieżącej i przyszłej współpracy między Syczuanem a Uniwersytetem Warszawskim. Dyskusja dotyczyła m.in. zwiększenia liczby wymian studenckich, uruchomienia wspólnego programu oraz zacieśnienia współpracy akademickiej.