Zaproszenie na międzynarodowe seminarium pt. Towards the future European internationalisation strategy – challenges and perspectives

SPOTKANIE INFORMACYJNE STUDIA W COLLEGE OF EUROPE I STYPENDIA MSZ RP
15 grudnia, 2020
Nowy numer kwartalnika „Problemy Polityki Społecznej. Social Policy Issue”
17 grudnia, 2020

Szanowni Państwo,

w imieniu Katedry Dyplomacji i Instytucji Międzynarodowych WNPiSM UW zapraszamy do udziału w międzynarodowym seminarium pt. Towards the future European internationalisation strategy – challenges and perspectives, które odbędzie się 18 grudnia w godz. 14:00-16:00 na platformie ZOOM.

Celem spotkania jest wymiana doświadczeń i dobrych praktyk uczelni europejskich w zakresie nauczania i organizacji współpracy międzynarodowej podczas pandemii COVID -19 oraz omówienie przyszłości ww. obszarów. Spotkanie ma charakter networkingowo-konsultacyjny.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Polskiego Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce i z udziałem Pani Harpy Sif Arnarsdottir z Komisji Europejskiej (Bruksela).

Gospodarz spotkania: Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW

Organizacja:  Katedra Dyplomacji i Instytucji Międzynarodowych WNPiSM UW (mgr Anita Budziszewska) we współpracy z Instytutem Nauk Politycznych University of Konstanz (Werner Palz)

W wirtualnym okrągłym stole udział wezmą przedstawiciele:

University of Sciences Po Lyon

University of Vienna, Institut für Politikwissenschaft

University of Zurich, Institute of Political Science

University of Bonn

University of Sciences Po Aix

University of Mannheim, School of Social Sciences

University of Gothenburg, Department of Political Science

University of Gothenburg, School of Global Studies

University of Antwerp, Belgium, Faculty of Social Sciences