dr hab. Aleksandra Zubrzycka-Czarnecka w Northeastern Illinois University w Chicago

Seria „Polska we współczesnym świecie” (po ukraińsku)
6 czerwca, 2022
Media o badaniach dr. Roberta Staniszewskiego i Katedry Socjologii Polityki i Marketingu Politycznego WNPiSM UW
7 czerwca, 2022

Miło nam poinformować, że dr hab. Aleksandra Zubrzycka-Czarnecka w ramach realizowanego przeze siebie projektu badawczego nr 2016/23/D/HS4/00527 pt. „D-Housing. Demokratyczność polityki mieszkaniowej” (przyznanego przez Narodowe Centrum Nauki w ramach konkurs Sonata 12) i przy wsparciu Wydziału, wzięła udział w seminarium badawczym o partycypacyjnej i deliberacyjnej polityce mieszkaniowej na Northeastern Illinois University w Chicago. Spotkanie było poświęcone dyskusji nad wynikami badań prowadzonych przez panią profesor w ramach grantu badawczego.