Poszukiwani wolontariusze na międzynarodowe szkolenie z zakresu pomocy humanitarnej

Poland and the Balkans in Europe-Successes and Challenges
14 lipca, 2022
Nawiązaliśmy współpracę z Rządowym Centrum Bezpieczeństwa
21 lipca, 2022

Konsorcjum Network on Humanitarian Action poszukuje wolontariuszy do pomocy przy organizacji szkolenia w dniach 5-9 września 2022 z zakresu pomocy humanitarnej (w języku angielskim).

Do obowiązków wolontariuszy będzie pomoc organizacyjna (przygotowywanie folderów powitalnych itp.) oraz pomoc przy obsłudze gości zagranicznych z całego świata (ponad 200 osób).

Chętni powinni być dyspozycyjni od początku września, a w dniach 5-9.09.2022 od rana do późnego wieczora. Powinni również władać w stopniu komunikatywnym językiem angielskim.

Zapewniamy posiłki, a na koniec wolontariusze otrzymają zaświadczenie w języku angielskim, iż odbyli 100h staż. Zaświadczenie będzie podpisane przez dyrektorów konsorcjum NOHA na Uniwersytecie Warszawskim i Uniwersytecie na Malcie oraz Prezesa konsorcjum NOHA.

Chętnych prosimy o zgłaszanie się na adres noha@uw.edu.pl, prosimy również o podanie numeru telefonu w zgłoszeniu.