Poland and the Balkans in Europe-Successes and Challenges

Delegacja OBHL we Lwowie
13 lipca, 2022
Poszukiwani wolontariusze na międzynarodowe szkolenie z zakresu pomocy humanitarnej
15 lipca, 2022

W dniach 30 czerwca i 1 lipca br. nasza wydziałowa delegacja w składzie Jacek Wojnicki i Marko Babić uczestniczyła w Międzynarodowej Konferencji Naukowej w Bitoli wraz z zespołem naukowców i badaczy z Centrum Europejskiego UW. Podczas pobytu konferencyjno-studyjnego w Macedonii Północnej odbyła się wspomniana konferencja oraz warsztaty dedykowane studentom Uniwersytetu w Bitoli – Wydział Prawa pt „Poland and the Balkans in Europe-Successes and Challenges” zrealizowane w ramach zadania publicznego finansowanego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych w ramach konkursu „Dyplomacja publiczna 2022”. W konferencji uczestniczyli: Minister Kultury Republiki, mer Miasta Bitola, Rektor Uniwersytetu Klimenta Ochridskiego oraz JE Ambasador RP w Macedonii Północnej.