Prezentacja WNPiSM na konferencji the Nordic Conference on Cultural Policy Research

Saroj Kumar Aryal opublikował artykuł w Journal of Asian and African Studies
25 sierpnia, 2023
WIZYTA STUDYJNA W NATIONAL TAIWAN UNIWERSITY (NTU) W TAJPEJ W DNIACH 24-30.07.2023 R.
4 września, 2023

W dniach 23-25.08.2023 r. odbyła się konferencja the Nordic Conference on Cultural Policy Research. Wydarzenie miało miejsce na Uniwersytecie Kopenhaskim.

Podczas konferencji przedstawiciele naszego wydziału mgr Jakub Nowotarski i mgr Paweł Mrowiński wygłosili prezentację o nadchodzącej konferencji ICCPR, naszym wydziale oraz nowym kierunku studiów – Polityka Kulturalna – Zarządzanie w Kulturze

Konferencja ICCPR (International Conference on Cultural Policy Research) odbędzie się na naszym wydziale w dniach 19-23.08.2024 r. Tematem przewodnim konferencji będą polityki kulturalne w demokratycznych i niedemokratycznych reżimach.

Zapisy na konferencję będą dostępne w połowie września 2023 r.

Kliknij tu by dowiedzieć się więcej: ICCPR 2024