Sytuacja uchodźców palestyńskich w kontekście obecnego konfliktu zbrojnego w Gazie – Seminarium
1 grudnia, 2023
Realizacja projektu badawczego Secure Automated Unified Framework for Exchange (SAUFEX)
4 grudnia, 2023

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z oficerem GROMu kpt. mgr. inż. Marcinem Krajewskim, które odbędzie się 7 grudnia w Auli prof. Jana Baszkiewicza. ⤵
Bio naszego gościa:
Kapitan rezerwy Wojska Polskiego. W służbie czynnej od sierpnia 2000 do stycznia 2021 roku. Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej Wydziału Mechatroniki, Collegium Civitas – Kryminologia z Elelmentami Detektywistyki, Collegium Humanum – EMBA. Aktualnie student Szkoły Głównej Handlowej – studia podyplomowe Blockchain: Biznes Prawo, Technologia. W latach 2011- 2021 roku operator Zespołu Bojowego JW GROM na stanowiskach zastępca dowódcy sekcji szturmowej, dowódca sekcji szturmowej, instruktor Wydziału Szkolenia, szef sekcji planowania, oficer sekcji analiz. Ukończył Kurs Działąń Specjalnych, Kurs Operatorów Zespołów Bojowych JW GROM, SERE oraz Winter Warefare Course – Norwegia. Weteran misji w Afganistanie i Iraku. V Zmiana PKW Afganistan – dowódca grupy szkoleniowej IPMT XIV Zmiana PKW Afganistan – dowódca sekcji szturmowej VI Zmiana PKW Irak – oficer operacyjny zespołu SOTCI – Special Operation Training Command – Iraq w BDSC-Baghdad Diplomatic Support Center. Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci oraz właściciel firmy.