Sytuacja uchodźców palestyńskich w kontekście obecnego konfliktu zbrojnego w Gazie – Seminarium

Seminarium – Taiwan & China’s Blue Dragon Strategy
1 grudnia, 2023
Spotkanie z kpt. mgr. inż. Marcinem Krajewskim
1 grudnia, 2023

Serdecznie zapraszamy na seminarium:

Sytuacja uchodźców palestyńskich w kontekście obecnego konfliktu zbrojnego w Gazie.

Udział w seminarium wezmą przedstawiciele Agencji Narodów Zjednoczonych ds. Pomocy Uchodźcom Palestyńskim na Bliskim Wschodzie (UNRWA):

Marc Lassouaoui (Senior Manager, Outreach Europe, UNRWA) oraz  Piotr Pomorski (Donor Relations Officer, UNRWA).

Moderacja seminarium: dr hab. Dorota Heidrich, Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych, Uniwersytet Warszawski

Seminarium odbędzie się 8 grudnia 2023 r. o godz. 15:00 poprzez platformę Zoom: 93666734631.

Współorganizatorem wydarzenia jest Faculty of Campus Fryslân, University Groningen.