Informacja
Bezpieczeństwo Polski w świetle wojny na wschodzie
1 grudnia, 2022
Dr Łukasz Wieczorek w projekcie Komendy Głównej Policji
2 grudnia, 2022

pl

Dnia 29 listopada w Poznaniu miał miejsce Walny Zjazd Polskiego Towarzystwa Nauk Politycznych. Podsumowano kadencję władz krajowych za lata 2019-22, udzielono absolutorium Prezesowi Arkadiuszowi Żukowskiemu i pozostałym członkom Zarządu Głównego. Wybrano nowe władze na kolejną kadencję 2022-25. Prezesem PNTP została wybrana Magdalena Musiał-Karg z UAM. Do 9-osobowego Zarządu wybrano naszego wykładowcę Prof. Adama Szymańskiego, który będzie pełnił obowiązki wiceprezesa ZG. Z kolei do Komisji Rewizyjnej wybrany został Prof. Jacek Wojnicki, któremu powierzono obowiązki Przewodniczącego Komisji. Zjazd przyjął stanowisko w sprawie przedmiotu w szkołach ponadpodstawowych – Wiedza o Społeczeństwie. Dokonano nowelizacji Statutu Towarzystwa.

Matura z wos-u coraz bliżej, dlatego z ogromną radością ogłaszamy kolejną edycję „WNPiSM uczy WOS-u nocą”. Jest to jedyny w swoim rodzaju maturalny kurs wos-u, który organizujemy już 16 raz!

Dwudniowy kurs obejmujący wszystkie najważniejsze tematy pozwoli Ci na szybką i efektywną powtórkę materiału przed egzaminem.

Unikatowa możliwość wieczorno-nocnej nauki na kampusie głównym, z pewnością dodatkowo zmotywuje Cię do nauki i stworzy niepowtarzalną atmosferę!

Kto będzie obecny?

  • Wykładowcy WNPiSM UW o europejskiej renomie powtórzą z Wami najważniejsze zagadnienia potrzebne na maturze z WOS-u
  • Spotkacie się z przedstawicielami Samorządu Studentów, którzy wprowadzą Was w studencki klimat

Miejsce kursu:

  • Stara Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 (kampus centralny UW)

Termin:

  • 23.04.2024 20:00-02:00
  • 24.04.2024 20:00-02:00

UWAGA – OBOWIĄZUJE REJESTRACJA!

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM ZOSTANIE OPUBLIKOWANY WKRÓTCE

X