Warsztaty: Conservatism, Radicalism, Populism, Nationalism? Unravelling the global transformations of right-wing politics

Apel pracowników administracji
20 maja, 2024
Geopolitical Tuesday – The consequences of the Russian invasion of Ukraine for the EU’s Eastern Partnership
23 maja, 2024

17 maja b.r. na WNPiSM odbyły się międzynarodowe warsztaty zatytułowane  „Conservatism, Radicalism, Populism, Nationalism? Unravelling the global transformations of right-wing politics” z udziałem wybitnych gości zagranicznych – badaczy tej problematyki: prof. Michaela Zürna (WZB w Berlinie), prof. Tima Bayle’a (Queen Mary University of London), dr Chenchen Zhang (Durham University) oraz dr Mihai Vargi (Freie Universität Berlin). Warsztaty zorganizowali prof. Anna Wojciuk oraz prof. Angelos Chryssogelos (London Metropolitan University). Wydarzenie zostało sfinansowane ze środków IDUBu.