Janusz Symonides
Zmarł prof. dr hab. Janusz Symonides
24 kwietnia, 2020
Komunikat w sprawie świadczeń dla studentów i doktorantów
27 kwietnia, 2020
Dzień Otwarty UW

W sobotę 25 kwietnia 2020 r. odbył się na Uniwersytecie Warszawskim Dzień Otwarty dla kandydatów na studia. Uniwersytet zorganizował 2-godzinne spotkanie online. Podczas wydarzenia prezentowane były zalety uczelni oraz kierunki studiów. W programie nie zabrakło m. in. wirtualnego spaceru po kampusie głównym UW. Cały zapis wideo można zobaczyć TUTAJ.

Po spotkaniu UW, również na Facebooku naszego Wydziału odbył się Live dotyczący oferty WNPiSM. Mgr Linda Masalska (Pełnomocnik ds. rekrutacji) oraz mgr Jakub Nowotarski (Pełnomocnik ds. promocji i komunikacji) odpowiadali na liczne pytanie kandydatów. Po transmisji dla studentów polskojęzycznych, odbyło się również spotkanie w języku angielskim z prezentacją kierunków anglojęzycznych. Zapis wideo dostępny TUTAJ.

Na spotkania w ramach dnia otwartego, osobiście zaprosili prodziekani dr Justyna Godlewska-Szyrkowa oraz dr hab. Daniel Przastek. Zapis wideo dostępny TUTAJ.