Międzynarodowa konferencja online „Kwietniowe studia 2020: historia, stosunki międzynarodowe”
23 kwietnia, 2020
Dzień Otwarty UW
Wirtualny Dzień Otwarty UW za nami
27 kwietnia, 2020
Janusz Symonides

23 kwietnia 2020 roku zmarł prof. dr hab. Janusz Symonides.

Wieloletni pracownik naukowy i dydaktyczny Instytutu Stosunków Międzynarodowych Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. Zaangażowany w życie wyższej uczelni, ale przede wszystkim w sprawy publiczne. Badacz prawa morza oraz praw człowieka. Wieloletni dyrektor Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych oraz dyrektor Departamentu Praw Człowieka, Demokracji i Pokoju UNESCO w Paryżu.

Wykładowca uczelni krajowych i zagranicznych. Żegnamy wybitnego naukowca, specjalistę i eksperta. Polska nauka doznała dotkliwej straty.

Prof. dr hab. Stanisław Sulowski, Dziekan Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW, Prodziekani, pracownicy badawczo-dydaktyczni, dydaktyczni, administracji i obsługi, doktoranci i studenci