Wtorki geopolityczne – The development of the IT sector in the world and its impact on global geopolitical order

Spotkanie z Timothym Gartonem Ashem
16 maja, 2024
Pożegnanie prof. dr hab. Antoniego Bogusława Mrozka
16 maja, 2024

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na kolejne spotkanie z cyklu Wtorki Geopolityczne, organizowane przez Ośrodek Kultury Francuskiej i Studiów Frankofońskich Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego.

Tym razem odbędzie się ono w dniu 21 maja 2024 roku (wtorek), w godzinach 15:00 – 16:30, i będzie poświęcone tematowi “The development of the IT sector in the world and its impact on global geopolitical order”. Prelegentem będzie Tomasz Jamroz.

Pragniemy poinformować, że spotkanie będzie prowadzone w trybie zdalnym w języku angielskim oraz zostanie zarejestrowane w celach naukowych.

Aby wziąć udział, prosimy o dokonanie rejestracji poprzez przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: seminarium.okf@uw.edu.pl.

Udział uczestnika jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na ewentualne wykorzystanie nagrania.

Serdecznie zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu, które pozwoli zgłębić wpływ rozwijającego się sektora IT na kształtowanie się relacji międzynarodowych i porządku geopolitycznego na świecie.