„Niematerialna Warszawa” – film o godzinie „W”

Trwa rekrutacja na nowy kierunek studiów podyplomowych – bezpieczeństwo narodowe
7 października, 2022
Udział dr hab. Hanny Schreiber w spotkaniu badaczy Workshop Ostrom w Berlinie
10 października, 2022

pl

Dr hab. Hanna Schreiber, przewodnicząca Zespołu ds. niematerialnego dziedzictwa Warszawy powołanego przez Prezydenta Miasta w 2020 roku, serdecznie zaprasza do obejrzenia filmu prezentującego praktyki społeczne związane z godziną „W” jako element niematerialnego dziedzictwa Warszawy i tożsamości mieszkańców stolicy.
Film powstał w rezultacie działań prowadzonych przez Zespół we współpracy z Biurem Kultury Miasta Warszawy oraz Domem Spotkań z Historią i jest trzecim filmem z serii „Niematerialna Warszawa” (poprzednie dotyczyły warszawskich tradycji kulinarnych oraz muzycznych, w tym zwłaszcza warszawskiego tanga).
Film został opublikowany jako podsumowanie obchodów 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, w ostatnim dniu jego trwania. Serdecznie zapraszamy!

Matura z wos-u coraz bliżej, dlatego z ogromną radością ogłaszamy kolejną edycję „WNPiSM uczy WOS-u nocą”. Jest to jedyny w swoim rodzaju maturalny kurs wos-u, który organizujemy już 16 raz!

Dwudniowy kurs obejmujący wszystkie najważniejsze tematy pozwoli Ci na szybką i efektywną powtórkę materiału przed egzaminem.

Unikatowa możliwość wieczorno-nocnej nauki na kampusie głównym, z pewnością dodatkowo zmotywuje Cię do nauki i stworzy niepowtarzalną atmosferę!

Kto będzie obecny?

  • Wykładowcy WNPiSM UW o europejskiej renomie powtórzą z Wami najważniejsze zagadnienia potrzebne na maturze z WOS-u
  • Spotkacie się z przedstawicielami Samorządu Studentów, którzy wprowadzą Was w studencki klimat

Miejsce kursu:

  • Stara Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 (kampus centralny UW)

Termin:

  • 23.04.2024 20:00-02:00
  • 24.04.2024 20:00-02:00

UWAGA – OBOWIĄZUJE REJESTRACJA!

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM ZOSTANIE OPUBLIKOWANY WKRÓTCE

X