Zaproszenie na spotkanie z funkcjonariuszami Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego
27 października, 2022
Spotkanie studentów z Dziekanem WNPiSM UW i Kierownikiem Jednostki Dydaktycznej
27 października, 2022

pl

W dniu dzisiejszym odbyło się posiedzenie Rady Interesariuszy  – naszych przyjaciół z otoczenia społecznego i biznesowego, którzy funkcjonują przy Wydziale. Było to pierwsze po pandemii spotkanie tego ciała w formie stacjonarnej, choć ze względu na spotkania biznesowe i obecność poza granicami kraju części członków łączyła się zdalnie. W posiedzeniu wzięło udział blisko 50 przedstawicieli Rady oraz liczne reprezentacja Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW.

Spotkanie otworzył prof. dr hab. Jacek Męcina pełnomocnik dziekana ds. współpracy z otoczeniem biznesowym, który powitał gości i poprosił o zabranie głosu dziekana WNPiSM dr. hab. Daniela Przastka. Dziekan w krótkich słowach nakreślił możliwości funkcjonowania Rady i obopólne korzyści wynikające ze współpracy. W spotkaniu głos zabrał również Kierownik Jednostki Dydaktycznej dr hab. Maciej Raś  oraz pełnomocnicy ds. praktyk zawodowych, kierownicy studiów, a krótki wykład o nowych trendach zmian na rynku pracy względem planowania kariery zaprezentował Daniel Wocial Prezes PBG Consulting.

Matura z wos-u coraz bliżej, dlatego z ogromną radością ogłaszamy kolejną edycję „WNPiSM uczy WOS-u nocą”. Jest to jedyny w swoim rodzaju maturalny kurs wos-u, który organizujemy już 16 raz!

Dwudniowy kurs obejmujący wszystkie najważniejsze tematy pozwoli Ci na szybką i efektywną powtórkę materiału przed egzaminem.

Unikatowa możliwość wieczorno-nocnej nauki na kampusie głównym, z pewnością dodatkowo zmotywuje Cię do nauki i stworzy niepowtarzalną atmosferę!

Kto będzie obecny?

  • Wykładowcy WNPiSM UW o europejskiej renomie powtórzą z Wami najważniejsze zagadnienia potrzebne na maturze z WOS-u
  • Spotkacie się z przedstawicielami Samorządu Studentów, którzy wprowadzą Was w studencki klimat

Miejsce kursu:

  • Stara Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 (kampus centralny UW)

Termin:

  • 23.04.2024 20:00-02:00
  • 24.04.2024 20:00-02:00

UWAGA – OBOWIĄZUJE REJESTRACJA!

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM ZOSTANIE OPUBLIKOWANY WKRÓTCE

X