Zaproszenie na spotkanie z funkcjonariuszami Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego
27 października, 2022
Spotkanie studentów z Dziekanem WNPiSM UW i Kierownikiem Jednostki Dydaktycznej
27 października, 2022

W dniu dzisiejszym odbyło się posiedzenie Rady Interesariuszy  – naszych przyjaciół z otoczenia społecznego i biznesowego, którzy funkcjonują przy Wydziale. Było to pierwsze po pandemii spotkanie tego ciała w formie stacjonarnej, choć ze względu na spotkania biznesowe i obecność poza granicami kraju części członków łączyła się zdalnie. W posiedzeniu wzięło udział blisko 50 przedstawicieli Rady oraz liczne reprezentacja Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW.

Spotkanie otworzył prof. dr hab. Jacek Męcina pełnomocnik dziekana ds. współpracy z otoczeniem biznesowym, który powitał gości i poprosił o zabranie głosu dziekana WNPiSM dr. hab. Daniela Przastka. Dziekan w krótkich słowach nakreślił możliwości funkcjonowania Rady i obopólne korzyści wynikające ze współpracy. W spotkaniu głos zabrał również Kierownik Jednostki Dydaktycznej dr hab. Maciej Raś  oraz pełnomocnicy ds. praktyk zawodowych, kierownicy studiów, a krótki wykład o nowych trendach zmian na rynku pracy względem planowania kariery zaprezentował Daniel Wocial Prezes PBG Consulting.