Mobilność Studentów – mobilność, konkurs 1
Doceniono pracę dyplomową napisaną pod kierunkiem dr. inż. Dariusza Jarugi
20 października, 2022

plen

W dniach 15-19 listopada 2022 roku odbędzie się wyjazd studyjny do Madrytu przeznaczony dla studentów/ek studiów I (II i III roku) i II stopnia, studiujących na Wydziale Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. Celem wyjazdu studyjnego jest odbycie krótkoterminowego stażu zagranicznego.

Aby wziąć udział w rekrutacji należy do dnia 25 października 2022 roku przesłać swoje zgłoszenie na adres: najlepsiwnpism@uw.edu.pl.

O zakwalifikowaniu studenta/ki na wyjazd studyjny będą decydowały następujące kryteria:

1. złożenie poprawnie wypełnionego formularza zgłoszeniowego stanowiącego załącznik nr 1,
  2. list motywacyjny (1-3 pkt),
  3. potwierdzona z Sekcji Studenckiej informacja o średniej z toku studiów (1-3 pkt, w tym za średnią 5,0-4,5 – 3 pkt; 4,49-4,0 – 2 pkt; poniżej 3,99 – 1 pkt),
  4. certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego/lub oświadczenie o znajomości języka; (1-3 pkt; znajomość języka na poziomie A – 1 pkt, B – 2 pkt, C – 3 pkt),
  5. informacja o działalności w kołach naukowych, organizacjach studenckich, itp. (max.3). (1-3 pkt; 1 punkt za 1 uczestnictwo),
  6. inne osiągnięcia naukowe; uczestnictwo w organizacji wydarzeń naukowych, publikacje naukowe (max. 3), (1-3 pkt; 1 punkt za 1 osiągnięcie).

Maksymalnie w postępowaniu można zdobyć 15 pkt. Komisja Rekrutacyjna sporządzi listę uczestników/czek wyjazdu studyjnego wraz z listą rezerwową do dnia 31 października 2022 roku.

Limit miejsc wynosi 14. Koszty uczestnictwa studentka/ki w wyjeździe studyjnym finansowane ze środków Projektu obejmują: przelot samolotem na trasie Warszawa – Madryt; Madryt – Warszawa oraz zakwaterowanie w akademiku w pokojach dwu- trzyosobowych. Studenci z własnych środków pokrywają koszty ubezpieczenia, wyżywienia, biletów wstępu i przewodnika oraz wydatków własnych. W razie konieczności także z własnych środków uczestniczki/uczestniczy pokrywają koszty koniecznych testów na koronawirusa, jeśli wjazd do Hiszpanii będzie tego wymagał.

Ramowy program wyjazdu:

Wtorek – przylot i zakwaterowanie
Środa – zajęcia na uniwersytecie
Czwartek – spotkanie w ambasadzie, zwiedzanie parlamentu
Piątek – zwiedzanie z przewodnikiem
Sobota – czas wolny, wylot do Warszawy

Więcej informacji w regulaminie wyjazdu dostępnym tutaj: REGULAMIN wyjazdu studyjnego_Madryt.

Formularz zgłoszeniowy: formularz_zgloszeniowy.