Media o badaniach dr. Roberta Staniszewskiego i Katedry Socjologii Polityki i Marketingu Politycznego WNPiSM UW

dr hab. Aleksandra Zubrzycka-Czarnecka w Northeastern Illinois University w Chicago
7 czerwca, 2022
A NTU-WU-INU Workshop on the „Russian Aggression on Ukraine: Implications for Regional Order in Indo-Pacific”
7 czerwca, 2022

Miło nam zauważyć duże zainteresowanie mediów wynikami badań przeprowadzonych przez dr. Roberta Staniszewskiego i Katedry Socjologii Polityki i Marketingu Politycznego WNPiSM UW dotyczących „Społecznej percepcji uchodźców z Ukrainy oraz działań podejmowanych przez rząd Mateusza Morawieckiego”.

Kwestia ta została podjęta przez czołowe tytuły prasowe i media:

krajowe: Rzeczpospolitą, Wirtualną Polskę, Business Insider, Najwyższy Czas, Bankier.pl, Portal Samorządowy, Puls HR oraz

zagraniczne: Der Spiegle, Der Tagesspiegel , Börsen-Zeitung, Blind

Łącznie od prezentacji badań ukazało się blisko 50 artykułów w prasie krajowej i zagranicznej (Niemcy, Austria, Wielka Brytania, Rumunia, Słowacja) oraz kilka materiałów w telewizji (również zagranicznej).

W badaniu aktywnie brali udział studenci Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW.