Contemporary States and the Pandemic
23 stycznia, 2023
Czasopismo SECURO z dofinansowaniem z Programu Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza (IDUB)!
25 stycznia, 2023

W dniu 11 stycznia studenci I roku II stopnia stosunków międzynarodowych na przedmiocie Zrównoważony Rozwój przeprowadzili debatę oksfordzką, podczas której dyskutowali nad tezą: Zrównoważony Rozwój to jedyna sensowna koncepcja, która uratuje ludzkość. Drużyny propozycji i opozycji wymieniały się argumentami, a publiczność uważnie się im przysłuchiwała. Nad przebiegiem wydarzenia czuwał Marszałek – pan Leon Somerschaf. Ostatecznie debata nie została jednoznacznie rozstrzygnięta. Drużyna opozycji zdobyła większość głosów publiczności podczas gdy drużyna propozycji przekonała do siebie grupę ekspertów – czyli prowadzące zajęcia: Dorotę Heidrich, Karinę Jędrzejowską oraz Justynę Nakonieczną-Bartosiewicz.
Drużynom gratulujemy doskonałych wystąpień i świetnie dobranych argumentów!