Kurs ogólnouniwersytecki prof. Germa Bela (Uniwersytet w Barcelonie) – „Economics, Management and Politics of Local Public Services”

Second South Asian Regional Institute on the Study and Practice of Strategic Nonviolent Action, Kathmandu Nepal
10 grudnia, 2019
❗️ APPLY NOW FOR #MEUS2020 BY 15 DECEMBER ❗️
11 grudnia, 2019

W semestrze letnim na Uniwersytecie Warszawskim będzie przebywał jako „visiting lecturer” prof. Germa Bel, ekonomista z Uniwersytetu w Barcelonie, prowadzący badania w zakresie zarządzania w sektorze publicznym. Jego pobyt jest finansowany w ramach programu ZIP.

Prof. Bel będzie prowadził dwa kursy, w szczególności kurs przeznaczony dla studentów studiów magisterskich zatytułowany „Economics, Management and Politics of Local Public Services”.

Wykład ten będzie się odbywał w sali 111 Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych (Krakowskie Przedmieście 30) w środy w godzinach 13.15-14.45. Pierwsze zajęcia odbędą się 15 kwietnia 2020, a ostatnie 27 maja 2020 r.

Kurs dostępny jest w ramach przedmiotów ogólnouniwersyteckich (kod przedmiotu: 1900-EMPLS-OG) lub kursów do wyboru na ich kierunku studiów.