Seminarium pt. Teorie dyscypliny naukowej Stosunki Międzynarodowe

Otwarcie Klubu Studenta WNPiSM UW
5 grudnia, 2022
Seminarium

Katedra Studiów Regionalnych i Globalnych Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego i Polskie Towarzystwo Studiów Międzynarodowych zapraszają na seminarium pt. Teorie dyscypliny naukowej Stosunki Międzynarodowe.
12 grudnia, godz. 18.30 – 20.00, sala 317, Collegium Politicum, WNPiSM, Kampus Główny UW, Krakowskie Przedmieście 26/28
Podstawą dyskusji będzie nowe wydanie książki Prof. Jacka Czaputowicza, Teorie Stosunków Międzynarodowych, Warszawa, PWN, 2022.
Prelegenci:
– prof. Jacek Czaputowicz, WNPiSM UW