Spotkanie informacyjne – Stypendium – Europejskie Forum Alpbach. Poznaj #KierunekAlpbach i dołącz do grona liderów przyszłości!

JUŻ W PIĄTEK, DZIEŃ UKRAIŃSKI
20 lutego, 2024
WTORKI GOEPOLITYCZNE
21 lutego, 2024

pl

Spotkanie informacyjne dotyczące Stypendium Europejskiego Forum Alpbach odbędzie się 29 lutego o godzinie 18:00 w sali 308 Gmachu Audytoryjnego. Nie przegap aplikacji na stypendium – 28 marca! 

Zostań stypendystą Europejskiego Forum Alpbach i przez dwa tygodnie bądź w miejscu, gdzie  decyduje się o przyszłości Europy! Spotkaj czołowych polityków, porozmawiaj z noblistami i poznaj  prezesów największych europejskich firm. Weź udział w seminariach prowadzonych przez  najwybitniejszych ekspertów i zbuduj relacje z ambitnymi rówieśnikami z całej Europy. 

Zapraszamy na spotkanie z zespołem Club Alpbach Poland, w trakcie którego opowiemy, jak możesz  wyjechać na EFA. Dowiesz się, jak stypendium może pomóc Ci w Twojej aktywności akademickiej i  rozwoju kariery. Opowiemy także o aktywności naszego klubu i organizowanych przez nas  spotkaniach z politykami i ekspertami w Polsce. Przybliżymy szczegóły procesu rekrutacyjnego i  odpowiemy na wszystkie pytania. 

Program „Kierunek Alpbach” 

Umożliwiając udział w Europejskim Forum Alpbach, program Kierunek Alpbach rozwija kompetencje  ambitnych i zdolnych Polaków w obszarze dyplomacji, polityki, gospodarki czy nauki. Łącząc młode  talenty z europejskimi decydentami, promuje polski głos i pozycję naszego kraju w dyskusji o  przyszłości Europy.

European Forum Alpbach (EFA) 

EFA to jedna z najstarszych i najbardziej prestiżowych konferencji polityczno-gospodarczych na  Starym Kontynencie. Od 1945 roku wydarzenie przyciąga wybitnych przedstawicieli świata polityki,  nauki, biznesu i NGO, którzy dyskutują o bezpieczeństwie, klimacie, demokracji i gospodarce. Tegoroczna edycja odbędzie się 17-30 sierpnia 2024 w Alpbach w Austrii. 

Więcej o EFA: 

https://www.youtube.com/watch?v=FHISSqPXwU8 

Nie czekaj, sprawdź szczegóły i zgłoś się już dziś!  

Wypełnij formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/NDMoLnv9jujKVTHb7 

Śledź Klub na kanałach SM: 

https://linktr.ee/clubalpbachpoland?utm_source=linktree_profile_share&ltsid=51a4d9be-e473- 4b0f-aecf-e1a5b448b0ce

Matura z wos-u coraz bliżej, dlatego z ogromną radością ogłaszamy kolejną edycję „WNPiSM uczy WOS-u nocą”. Jest to jedyny w swoim rodzaju maturalny kurs wos-u, który organizujemy już 16 raz!

Dwudniowy kurs obejmujący wszystkie najważniejsze tematy pozwoli Ci na szybką i efektywną powtórkę materiału przed egzaminem.

Unikatowa możliwość wieczorno-nocnej nauki na kampusie głównym, z pewnością dodatkowo zmotywuje Cię do nauki i stworzy niepowtarzalną atmosferę!

Kto będzie obecny?

  • Wykładowcy WNPiSM UW o europejskiej renomie powtórzą z Wami najważniejsze zagadnienia potrzebne na maturze z WOS-u
  • Spotkacie się z przedstawicielami Samorządu Studentów, którzy wprowadzą Was w studencki klimat

Miejsce kursu:

  • Stara Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 (kampus centralny UW)

Termin:

  • 23.04.2024 20:00-02:00
  • 24.04.2024 20:00-02:00

UWAGA – OBOWIĄZUJE REJESTRACJA!

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM ZOSTANIE OPUBLIKOWANY WKRÓTCE

X