Spotkanie koła naukowego My dla Europy z cyklu spotkań „Dom Wszystkich-Europa”

Wtorki geopolityczne: French-German Cooperation and the Future of EU Strategic Autonomy
12 kwietnia, 2023
Nowe czasopismo na naszym Wydziale – Central European Journal of Security Studies
13 kwietnia, 2023

Szanowni Państwo!

Mamy zaszczyt zaprosić Was na drugie spotkanie koła naukowego My dla Europy z cyklu spotkań „Dom Wszystkich-Europa”.
Jest to cykl spotkań dotyczący funkcjonowania samorządów i lokalnych społeczności w UE. Sam projekt zakłada spotkania z samorządowcami z różnych miejsc w kraju i piastujących różne stanowiska w samorządzie na szczeblu gminnym, powiatowym i wojewódzkim. W spotkaniach będą uczestniczyć także pracownicy dydaktyczni WNPiSM.
Tematem drugiego spotkania będzie: „Europa Samorządna. Przyszłość polskiego samorządu w perspektywie europejskiej.”
Spotkanie odbędzie się 20 kwietnia (czwartek) o godzinie 17:00 na Wydziale Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych.
Adres: Pałac Zamojskich – Nowy Świat 67, sala nr 4.
Goście:
– Pani dr Dominika Harasimiuk, WNPiSM UW