Uroczystość podpisania Memorandum of Understanding między Uniwersytetem Warszawskim a Vasyl Stus Donetsk National University
30 września, 2022
Delegacja projektu „Eurasian Insights; Strengthening Indo-Pacific Studies” w New Delhi
30 września, 2022

plen

W dniu 30.09.2022 odbyła się na naszym wydziale Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2022/2023 dla studentów anglojęzycznych. Obecni na inauguracji byli studenci studiujący na full-time programmes, przyjeżdżający do nas w ramach wymian oraz goście z indonezyjskiego programu IISMA.

Ceremonia rozpoczęła się od przemówienia Dziekana, dra hab. Daniela Przastka, który serdecznie powitał naszych nowych studentów. Następnie głos zabrał dr hab. Maciej Raś – Prodziekan do spraw studenckich, a także Pani prof. Dominika Milczarek-Andrzejewska z Wydziału Nauk Ekonomicznych z którym prowadzimy kierunek European Politics and Economics.

Ważną częścią uroczystości były słowa od kluczowych osób dla studentek i studentów studiów anglojęzycznych – dr hab. Doroty Heidrich, dr Jadwigi Nadolskiej oraz dra hab. Vadyma Zheltovskiego. Mistrzynią dzisiejszej ceremonii była dr Aleksandra Jarczewska.

Oprócz przedstawicieli Wydziału, swoje przemówienia mieli również przedstawiciele Wydziałowego Students Union. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tej uroczystości.

Matura z wos-u coraz bliżej, dlatego z ogromną radością ogłaszamy kolejną edycję „WNPiSM uczy WOS-u nocą”. Jest to jedyny w swoim rodzaju maturalny kurs wos-u, który organizujemy już 16 raz!

Dwudniowy kurs obejmujący wszystkie najważniejsze tematy pozwoli Ci na szybką i efektywną powtórkę materiału przed egzaminem.

Unikatowa możliwość wieczorno-nocnej nauki na kampusie głównym, z pewnością dodatkowo zmotywuje Cię do nauki i stworzy niepowtarzalną atmosferę!

Kto będzie obecny?

  • Wykładowcy WNPiSM UW o europejskiej renomie powtórzą z Wami najważniejsze zagadnienia potrzebne na maturze z WOS-u
  • Spotkacie się z przedstawicielami Samorządu Studentów, którzy wprowadzą Was w studencki klimat

Miejsce kursu:

  • Stara Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 (kampus centralny UW)

Termin:

  • 23.04.2024 20:00-02:00
  • 24.04.2024 20:00-02:00

UWAGA – OBOWIĄZUJE REJESTRACJA!

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM ZOSTANIE OPUBLIKOWANY WKRÓTCE

X