Dyżury pracowników naukowych WNPiSM

Ogłoszenia o zmianie dyżurów

dr Aleksandra Jaskólska

Dyżury w dniach 29 listopada i 6 grudnia nie odbędą się.

Dr hab. Łukasz Łotocki

W tym tygodniu dyżury dra hab. Łukasza Łotockiego odbędą się w czwartek (1.12)

  • Dyżur administracyjny, godz. 9:00-10:30, p. 125, Gmach Audytoryjny
  • Dyżur dydaktyczny, godz. 12:30-14:00, p. 106, Nowy Świat 67

Prof. Dariusz Popławski

W dniu 29 listopada 2022 r. Prof. Dariusz Popławski przenosi dyżur z godz. 13.15 na godz. 15.00 – 16.30

dr Barbara Kratiuk

 Odwołuje dyżury w dniach 16.11. oraz 30.11.

Katedra Bezpieczeństwa Wewnętrznego

prof. dr hab.AndrzejMisiukwtorek 16:30-18:00s. 101, Nowy Świat 67
prof. ucz. dr hab. AleksandraGasztoldczwartek 8:00-9:30s. 101, Nowy Świat 67
dr hab. JarosławĆwiek-Karpowiczpiątek 8:00-9:00s. 101, Nowy Świat 67
prof. ucz. dr hab.GrzegorzGudzbelerczwartek 14:00-15:00, studia zaoczne BW 15:00-16:00s. 101, Nowy Świat 67
prof. ucz. dr hab.KrzysztofTomaszewskipiątek 13:30-15:00s. 101, Nowy Świat 67
dr hab.ZbigniewSiemiątkowskipiątek 13:15-14:45s. 101, Nowy Świat 67
dr hab.CezarySmuniewskiśroda 13:15-14:45s. 101, Nowy Świat 67
prof. ucz. dr hab.AnnaSrokaurlop
dr hab.Michał Brzezińskiwtorek 9:00-9:30, 13:00-14:00s. 101, Nowy Świat 67
drMagdalenaDobrowolska-Opałapiątek 13:15-14:45s. 101, Nowy Świat 67
dr BeataGórka-Winterpiątek 11:15-12:45s. 101, Nowy Świat 67
drKornelaOblińskaponiedziałek 13:15-14:45s. 101, Nowy Świat 67
drAntoniMorawskiśroda 17:45-19:15s. 101, Nowy Świat 67
drMariuszSokołowskiśroda 15:00-16:30s. 101, Nowy Świat 67
drBolesławStanejkowtorek 9:30-11:00s. 101, Nowy Świat 67
drMagdalenaTomaszewska-Michalakwtorek 11:45-13:15s. 101, Nowy Świat 67

Katedra Dyplomacji i Instytucji Międzynarodowych

prof. dr hab.Marcin FlorianGawryckiczwartek 15:00-16:30s. 27, Nowy Świat 69
prof. dr hab.DariuszPopławskiwtorek 13:30-15:00s. 404, Żurawia 4
dr hab.SylwesterGardockiwtorek 11:30-13:00s. 419, Żurawia 4
dr hab.DorotaHeidrichpiątek 8:00-9:30s. 313, Gmach Audytoryjny
prof. ucz. dr hab.KarinaMarczukwtorek  12:15-13:15s. 421, Żurawia 4
dr hab.MałgorzataMizerska-Wrotkowskapiątek 16:45-18:15s. 206, Nowy Świat 69
dr hab.Joanna Starzyk-Sulejewskapiątek 15:00-16:30s. 307, Gmach Audytoryjny
drSzymonKardaśśroda 15:00-16:30s. 27, Nowy Świat 69
drPaulaMarcinkowskawtorek 8:15-9:45s. 420, Żurawia 4
drJoannaSapieżko-Samordak
drAnitaBudziszewskaponiedziałek 13:00-14:45s. 419, Żurawia 4
mgrMartaNowakśroda 13:15Żurawia 4

Katedra Historii Politycznej

prof. dr hab.WojciechJakubowskiwtorek 15:00-16:30s. 204, Nowy Świat 67
prof. dr hab.Marek Jabłonowskiwtorek 15:00-16:30s. 204, Nowy Świat 67
prof. dr hab.MariaPasztorśroda 10:15-11:15s. 204, Nowy Świat 67
prof. ucz. dr hab.RafałChwedorukwtorek 10:00-11:30s. 204, Nowy Świat 67
dr hab.AgnieszkaBógdał-Brzezińskaśroda 7:15-8:00 i 20:00-20:45s. 204, Nowy Świat 67
dr hab.Daniel Przastekśroda 8:00-9:30s. 216, Gmach Audytoryjny
dr hab.Anna Szustekwtorek 18:30-20:00s. 204, Nowy Świat 67
dr hab.PiotrZałęskiponiedziałek 9:45-11:15s. 204, Nowy Świat 67
dr hab. BartłomiejZdaniukurlop
dr SewerynDmowskiwtorek 13:15-14:45s. 204, Nowy Świat 67
dr Urszula Kurcewiczpiątek 15:00-16:30s. 204, Nowy Świat 67
doc. drMarekNadolskiwtorek 18:30-20:00s. 204, Nowy Świat 67
dr Błażej Poboży
dr Agnieszka Syliwoniuk-Wapowska

Katedra Metodologii Badań nad Polityką

prof. dr hab.Włodzimierz Aniołwtorek 18:00-19:30s. 109, Nowy Świat 67
prof. dr hab.Barbara Szatur-Jaworskawtorek 9:45-11:15s. 108, Nowy Świat 67
prof. ucz. dr hab.AnnaKurowskaponiedziałek 9:00on line, https://meet.google.com/ige-xwkj-xvo
prof. ucz. dr hab.RyszardSzarfenbergczwartek 10:30-12:00s. 109, Nowy Świat 67
prof. ucz. dr hab.WojciechGagatekponiedziałek 11:00-12:30s. 109, Nowy Świat 67
dr hab.BartoszPieliński
dr hab. Maria Theissponiedziałek 8:30-9:30s. 108, Nowy Świat 67
prof. ucz. dr hab.Anna Wojciukponiedziałek 16:45-18:15s. 109, Nowy Świat 67
dr hab. Aleksandra Zubrzycka-Czarneckapiątek 11:15-12:45s. 109, Nowy Świat 67
drMartaBożewiczwtorek 11:15-12:45s. 109, Nowy Świat 67
drKamilŁawniczakpiątek 11:30-13:00s. 108, Nowy Świat 67
dr TomaszMeringurlop
drJustynaNakonieczna-Bartosiewiczpiątek 10:00-11:30s. 109, Nowy Świat 67
dr hab.HannaSchreiberśroda 15:30-17:00s. 109, Nowy Świat 67
drIwonaWyciechowskawtorek 15:00-16:30s. 108, Nowy Świat 67

Katedra Nauk o Państwie i Administracji Publicznej

prof. dr hab.GrzegorzRydlewskipiątek 11:15-12:30s. 202, Nowy Świat 67
prof. dr hab. JolantaItrich-Drabarekwtorek 11:30-13:00s. 202, Nowy Świat 67
drMartaBalcerek-Kosiarzwtorek 11:30-13:00s. 202, Nowy Świat 67
drArturChełstowskiśroda 14:00-15:00s. 2, Pałac Kazimierzowski
drAndżelikaMirskapiątek 16:45-18:15s. 202, Nowy Świat 67
drKamilMroczkaśroda 15:30-16:45s. 202, Nowy Świat 67
drJustynaOttopiątek 13:30-14:45s. 202, Nowy Świat 67
mgrMichałSzczegielniakśroda 18:30-20:00s. 202, Nowy Świat 67

Katedra Polityk Unii Europejskiej

prof. dr hab. EwaStasiak-Jazukiewiczśroda 16:45-18:15s. 205, Krakowskie Przedmieście 3
prof. dr hab.JacekCzaputowiczczwartek 18:15-19:15 s. 205, Krakowskie Przedmieście 3
prof. dr hab.TomaszGrosseczwartek 18:30-20:00s. 125, Gmach Audytoryjny
dr hab.MartaJas-Koziarkiewiczśroda 11:30-13:00s. 205, Krakowskie Przedmieście 3
dr hab.RenataMieńkowska-Norkieneurlop
dr hab.IrynaPavlenkoponiedziałek 11:30-13:00s. 206, Krakowskie Przedmieście 3
dr hab.KrzysztofSzewiorczwartek 15:30-17:00s. 206, Krakowskie Przedmieście 3
prof. ucz. dr hab.MartaWitkowskaponiedziałek 16:30-18:00s. 204, Krakowskie Przedmieście 3
drJadwigaNadolskaśroda 15:30-17:00s. 206, Krakowskie Przedmieście 3

Katedra Polityki Społecznej

prof. dr hab.GrażynaFirlit-Fesnakwtorek 16:30-18:00s. 105, Nowy Świat 67
prof. ucz. dr hab.CezaryŻołędowskiwtorek 11:30-12:30s. 105, Nowy Świat 67
dr hab.EmiliaJaroszewskaczwartek 13:00-14:30s. 105, Nowy Świat 67
dr hab.ŁukaszŁotockiwtorek 9:00-10:30s. 125, Gmach Audytoryjny
dr Justyna Łukaszewska-Bezulskaponiedziałek 8:15-9:45s. 107, Nowy Świat 67
dr Małgorzata Ołdakśroda 11.30-13.00s. 105, Nowy Świat 67
drPiotrZawadzkiśroda 18:15-19:45s. 107, Nowy Świat 67
drTomaszŻukowskiśroda 11:30-13:00s. 105, Nowy Świat 67

Katedra Prawa i Instytucji Unii Europejskiej

prof. dr hab. Konstanty AdamWojtaszczykwtorek 11:30-12:30s. 212, Krakowskie Przedmieście 3
dr hab.Jarosław FilipCzubponiedziałek 15:00-16:00s. 203, Krakowskie Przedmieście 3
dr hab.PiotrTosiekśroda 16:30-18:00s.203, Krakowskie Przedmieście 3
dr hab. Piotr Wawrzykwtorek 17:30-18:30s.204, Krakowskie Przedmieście 3
dr hab.VadymZheltovskyyponiedziałek 13:15-14:45s. 203, Krakowskie Przedmieście 3
drKarolinaBoiretczwartek 9:45-11:15s. 204, Krakowskie Przedmieście 3
drSpasimirDomaradzkiwtorek 13:00-14:00s. 203, Krakowskie Przedmieście 3
drDominikaHarasimiukwtorek 9:45-10:30s. 203, Krakowskie Przedmieście 3
drRobertTabaszewskiwtorek 16:30-17:30s. 203, Krakowskie Przedmieście 3

Katedra Socjologii Polityki i Marketingu Politycznego

prof. dr hab.JanGarlickiczwartek 15:15-16:30s. 210, Nowy Świat 67
prof. ucz. dr hab.WojciechŁukowskiczwartek 13:30-15:00s. 210, Nowy Świat 67
dr hab. Olgierd Annusewiczponiedziałek 11:30-13:00s. 215, Nowy Świat 69
dr hab.BartłomiejBiskupczwartek 8:00-9:30s. 210, Nowy Świat 67
dr hab.SebastianKozłowskiśroda 16:30-18:00s. 210, Nowy Świat 67
dr hab.NataliaGarnerpiątek 10:00-12:00s. 2.90, 2 piętro, Dobra 56/66
dr hab.Ewa MariaMarciniakwtorek 11:30-13:00s. 210, Nowy Świat 67
dr hab.DanielMiderczwartek 11:30-13:00s. 210, Nowy Świat 67
dr hab.JerzySzczupaczyńskiponiedziałek 9:45-11:15s. 210, Nowy Świat 67
drTomaszGodlewskiwtorek 18:15-19:45s. 210, Nowy Świat 67
drRobertStaniszewskiśroda 13:15-14:45s. 210, Nowy Świat 67
mgrWojciechMincewiczpiątek 13:00-14.30s. 210, Nowy Świat 67

 

Katedra Studiów Regionalnych i Globalnych

dr hab.JakubZajączkowski
dr hab.JerzyCiechański
dr hab.KatarzynaKołodziejczyk
dr hab. BogusławLackorońskiwtorek 18:00-18:15

środa 17:00-18:00

s. 1.15, ul. Lipowa 4

s. 428, Collegium Iuridicum I (budynek im. Leona Petrażyckiego)

dr hab. Wiesław Lizakwtorek 15:00-16:30s. 504, Żurawia 4
dr hab.RafałUlatowskiponiedziałek 18:30-20:00s. 501, Żurawia 4
dr Agnieszka Aleksy-Szucsichurlop
drJoannaGocłowska-Bolekczwartek 10:00-11:30s. 215, Nowy Świat 69
drŁukaszGołotapiątek 16:45-18:15s. 501, Żurawia 4
drAleksandraJarczewskawtorek 13:15-14:45s. 405, Żurawia 4
drAleksandraJaskólskawtorek 15:15-16:15s. 501, Żurawia 4
dr Karina Jędrzejowska piątek 13:30-15:00s. 503, Żurawia 4
drBarbaraKratiukśroda 11:00-12:30sala 400, Żurawia 4 (zdalnie po wcześniejszym umówieniu)
dr AnitaOberda-Monkiewiczpiątek 9:45-11:15s. 37, Nowy Świat 69
drBarbaraRegulska-Ingielewiczponiedziałek 11:30-13:00s. 503, Żurawia 4
drAnnaSolarzpiątek 8:30-9:30s. 504, Żurawia 4
drAnnaWróbelpiątek 8:00-9:30

dyżur zdalny: wtorek 17:00-18:00

s. 125, Gmach Audytoryjny

https://us02web.zoom.us/j/83647369394?pwd=cWhjbGZrRTFEcWJHRmFpSWZnRTJpQT09

drBogusławZaleskiwtorek 13:30-15:00s. 505, Żurawia 4
drNicolasMaslowskiśroda 14:30-15:30s. 501, Żurawia 4
mgrTomaszŁukaszuk
mgrSylwiaPiechocińska-Para

Katedra Studiów Strategicznych i Bezpieczeństwa Międzynarodowego

prof. dr hab. Roman Kuźniarczwartek 16:00-17:30s. 406, Żurawia 4, możliwość spotkania na Google Meet po wysłaniu maila
prof. ucz. dr hab.Agnieszka Bieńczyk-Missalapiątek 9:45-11:15s. 27, Nowy Świat 69
prof. ucz. dr hab.PatrycjaGrzebykśroda 8:00-9:00s. 308, Gmach Audytoryjny
prof. ucz. dr hab.RobertKupieckipiątek 18:30-20:00s. 223, Gmach Audytoryjny
prof. ucz. dr hab. MarekMadejwtorek 11:30-13:00s. 407, Żurawia 4
prof. ucz. dr hab.AndrzejSzeptyckiwtorek 13:15-14:45s. 407, Żurawia 4
prof. ucz. dr hab.KamilaPronińskawtorek 10:00-11:30s. 407, Żurawia 4
dr Andrzej Dybczyńskiśroda 16:45-18:15s. 313, Gmach Audytoryjny
dr Piotr Śledźpiątek 15:00-16:30s. 37, Nowy Świat 69

Katedra Studiów Wschodnich

prof. dr hab.StanisławBieleńśroda 11:30-13:00s. 200, Krakowskie Przedmieście 3
prof. dr hab.TadeuszBodiowtorek 09:45-11:15s. 200, Krakowskie Przedmieście 3
prof. dr hab.AndrzejWierzbickiczwartek 15:00-16:30s. 200, Krakowskie Przedmieście 3
prof. dr hab.JustynaZającurlop
dr hab.AlicjaCuranovićponiedziałek 17.00-18.30s. 200, Krakowskie Przedmieście 3
dr hab.MaciejRaśwtorek 10:00-11:30s. 212, Krakowskie Przedmieście 26/28, Gmach Audytoryjny

https://wnpism.uw.edu.pl/zapisy/ – Zapisy na dyżur

dr hab.MarkoBabićponiedziałek

11:30-13:00

s. 200, Krakowskie Przedmieście 3
mgrJacekKosiarskipiątek

09:45-11:15

s. 200, Krakowskie Przedmieście 3

Katedra Systemów Politycznych

prof. dr hab. Jacek Wojnickiśroda 13:30-15:00s. 206, Nowy Świat 67
prof. ucz. dr hab.AdamSzymańskiśroda 13:15-14:45s. 207, Nowy Świat 67
dr hab. IzoldaBokszczanin-Gołaśwtorek 16:45-18:15s. 207, Nowy Świat 67
dr hab. JustynaMiecznikowskaponiedziałek 13:15-14:45s. 207, Nowy Świat 67
prof. ucz. dr hab. Tomasz Słomkaponiedziałek 9:45-11:15s. 207, Nowy Świat 67
dr hab. Jacek Zaleśnywtorek 18:30-20:00s. 207, Nowy Świat 67
dr hab. Łukasz Zamęckiwtorek 11:00-12:30s. 207, Nowy Świat 67
dr Małgorzata Kaczorowskawtorek 13:00-14:00s. 207, Nowy Świat 67
drAnnaMaterska-Sosnowskaczwartek 12:15-13:00 i 16:30-17:15s. 207, Nowy Świat 67
drDominikaMikucka-Wójtowiczpiątek 10:30-11:20 i 18:20-19:00s. 207, Nowy Świat 67
dr Michał Mistygaczwtorek 14:00-15:00s. 207, Nowy Świat 67
dr Rafał Więckiewiczczwartek 16:45-18:15s. 207, Nowy Świat 67
dr hab. Jarosław Szczepańskipiątek 15:00-16:30s. 207, Nowy Świat 67

Katedra Teorii Polityki i Myśli Politycznej

prof. dr hab.StanisławFilipowiczponiedziałek 15:00-16:00s. 209, Nowy Świat 67
prof. dr hab.MirosławKarwatśroda 12:00-13:00
prof. dr hab.TomaszŻyrośroda 17:00-18:00s. 208, Nowy Świat 67
prof. ucz. dr hab.AgnieszkaRothertczwartek 14:45-16:15s. 209, Nowy Świat 67
dr hab.FilipIlkowskiwtorek 11:30-13:00s. 209, Nowy Świat 67
dr hab.WojciechLewandowskiponiedziałek 13:15-14:45s. 209, Nowy Świat 67
dr hab.ŁukaszMłyńczykwtorek 13:15-14:45s. 209, Nowy Świat 67
dr hab.LeszekNowakśroda 16:45-18:15s. 209, Nowy Świat 67
dr hab.FilipPierzchalskiśroda 15:00-16:30s. 209, Nowy Świat 67
dr hab.JacekZiółkowskiponiedziałek 16:45-18:15s. 125, Gmach Audytoryjny
drAgnieszkaBejmaczwartek 18.30-19.30s. 209, Nowy Świat 67
drSławomirJózefowiczwtorek 15:00-16:30s. 209, Nowy Świat 67
doc. drBohdanKaczmarekpiątek 13:00-14:00s. 209, Nowy Świat 67
drMaciejKassnerczwartek 13:15-15:00s. 209, Nowy Świat 67
drMarcinTobiaszponiedziałek 16:45-18:15s. 209, Nowy Świat 67

Katedra Technologii Informacyjnych

prof. dr hab.StanisławSulowskiwtorek 13:00-14:00III piętro, Nowy Świat 67
prof. ucz. dr hab. inż.WiesławCeteraponiedziałek 13:15-15:00III piętro, Nowy Świat 67
drAgnieszkaHebaponiedziałek 09:00-10:30link do spotkania https://meet.google.com/zsu-rwun-dxn
dr inż.DariuszJarugaponiedziałek 12:00-13:00III piętro, Nowy Świat 67
drPawełKuczmaponiedziałek 18:15-19:15s.2, Nowy Świat 67
drWiolettaMatosekwtorek 8:45link do spotkania on-line: https://meet.google.com/fek-uiwi-hpe
drBartłomiejMoszoroczwartek 10:00-11:30III piętro, Nowy Świat 67
mgr inż. Piotr Celińskiczwartek 18:30-20:00III piętro, Nowy Świat 67
mgr inż.TomaszPawlickipiątek 11:30-12:30s. 2, Nowy Świat 67
mgr Konrad Żukowskiwtorek 14:30-16:30s.2, Nowy Świat 67

Katedra Ustroju Pracy i Rynku Pracy

prof. ucz. dr hab.MaciejDuszczykśroda 11:30-13:00s. 104, Nowy Świat 67
prof. dr hab.JacekMęcinaponiedziałek 10:30-11:30s. 103, Nowy Świat 67
dr hab.PawełHutczwartek 18:15-19:45s. 104, Nowy Świat 67
dr hab. Tomasz Niedzińskiwtorek 13:00-14:30s. 104, Nowy Świat 67
dr hab.GrażynaSpytek-Bandurskaśroda 9:30-11:00s. 104, Nowy Świat 67
dr Ewa Flaszyńskaśroda 18:00-19:30s. 104, Nowy Świat 67
drJustynaGodlewska-Szyrkowawtorek 13:15-14:45s. 103,  Nowy Świat 67
drMariolaKordas-Surowiecponiedziałek 15:00-16:00s. 104, Nowy Świat 67
drPrzemysławPotockiponiedziałek 16:45-18:15s. 104, Nowy Świat 67
mgrAgataKrencikwtorek 11:30-13:00s. 104, Nowy Świat 67 
drDominikaPszczółkowskaniedziela 11:15-12:45s. 104, Nowy Świat 67
drKamilMatuszczykśroda 11:30-13:00s. 104, Nowy Świat 67

Centrum Badań nad Współczesnym Izraelem i Diasporą Żydowską

prof. dr hab.ShewachWeissponiedziałek 15:30-16:30s. 27, Nowy Świat 69
dr hab.ElżbietaKossewskaponiedziałek 15:30-16:30s. 27, Nowy Świat 69

Ośrodek Badań Handlu Ludźmi

drŁukaszWieczorekponiedziałek 10:00-12:00s. 201, Krakowskie Przedmieście 3
prof. dr hab.ZbigniewLasocikponiedziałek 10:00-12:00s.201, Krakowskie Przedmieście 3

Centrum Badań nad Zabezpieczeniem Społecznym

prof. dr hab.GertrudaUścińskaponiedziałek 20:00-21:00s. 212, Nowy Świat 67
prof. dr hab.EwaLeśponiedziałek 13:30-15:00s. 212, Nowy Świat 67
dr Beata Samoraj-Charitonow

Dyżury osób prowadzących zajęcia

drJoannaGocłowska-Bolekśroda 08:45-09:45https://meet.google.com/hqm-bcqt-vzr
drAnnaKukla-Gryzponiedziałek 11.30-13.00s. B310, Długa 44/50
X